KONST / Litografier / Färglitografi 17262008
nr 1726 2008
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Nybroviken. Signerad, numrerad 270/300. Färglitografi, bildmått: 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 52x70 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:05:38
350 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist